Tłumaczenie tekstów finansowych wymaga nie tylko znajomości specjalistycznej terminologii, ale i nieustannie zmieniających się przepisów i regulacji. Zdajemy sobie z tego sprawę i pragniemy zaoferować Państwu najwyższy poziom tłumaczenia z zachowaniem wszelkich wymogów.

 

Najczęstszym rodzajem dokumentacji finansowej kierowanej do nas celem tłumaczenia są sprawozdania finansowe. W realizacji przekładu kierujemy się Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości i Sprawozdawczości Finansowej, a także obowiązującymi ustawami i rozporządzeniami UE – dzięki temu Państwa kontrahenci zagraniczni oraz urzędy z pewnością bez zastrzeżeń przyjmą dostarczane im dokumenty.

kierujemy się Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości
i Sprawozdawczości Finansowej, ustawami
i rozporządzeniami UE  

 

Kolejnymi popularnymi rodzajami dokumentów, z którymi mierzymy się w naszej codziennej pracy to np. raporty w sprawie cen transferowych – tak istotne dla wszelkich dużych grup kapitałowych. Inne popularne teksty obejmują prospekty emisyjne, opisy zmian w stopach procentowych czy stawkach podatkowych. Częste zmiany przepisów i problemy interpretacyjne z tym związane to w dzisiejszych czasach poważne wyzwanie dla każdego przedsiębiorcy – rzetelne tłumaczenie z całą pewnością wspomoże Państwa w dochodzeniu swoich racji i rozwiązywaniu problemów.

 

tłumaczenia polisy czy opisy warunków ubezpieczenia, a także raporty dotyczące procesu likwidacji szkód, wypłaty odszkodowań 

Dokumentacja ubezpieczeniowa to kolejny przykład z zakresu realizowanych przez nas tłumaczeń. Są to nie tylko polisy czy opisy warunków ubezpieczenia, ale także raporty dotyczące procesu likwidacji szkód, wypłaty odszkodowań, czy sądowe rozstrzygnięcia w tym zakresie.

 

KONTAKT

Biuro Tłumaczeń TRANSCOOL
ul. Generała Jerzego Ziętka 3/1
41-400 Mysłowice k/Katowic
NIP: 222-089-13-96

Dane kontaktowe:
Tel.: 509-916-887
E-mail: tlumaczenia@transcool.pl

Konto bankowe:
ING Bank Śląski   04 1050 1634 1000 0090 9127 3582

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej transcool.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.