We współczesnym świecie możliwość komunikacji i przepływu dokumentów w różnych językach jest bardzo istotna. Prym wiedzie tu język angielski, który zyskał miano międzynarodowego języka biznesu. Jednak tłumaczenia na język angielski to nie tylko domena firm których obszarem działania jest import lub eksport, czy też dużych, międzynarodowych koncernów. Łatwość podróżowania sprawia, że nie tylko jeździmy na zagraniczne wczasy. Przeprowadzamy się w celu nauki lub podjęcia pracy, poznajemy obcokrajowców, którzy stają się naszymi partnerami. To wszystko sprawia, że konieczność wykonywania tłumaczeń stale rośnie i dotyczy nie tylko niewielkiej grupy społeczeństwa, lecz prędzej czy później może okazać się potrzebna każdemu z nas nas.

każdy z nas może pewnego dnia zmierzyć się z koniecznością znalezienia tłumacza

 

Jednymi z najpopularniejszych treści, które tłumaczymy na język angielski są tłumaczenia przysięgłe różnego rodzaju umów, lecz również aktów urodzenia, małżeństwa, czy też dyplomów i świadectw potwierdzających wykształcenie. Ogromne ilości tego rodzaju dokumentów, jakie przechodzą przez nasze ręce, to najlepsze świadectwo stale rosnącej potrzeby korzystania z usług tłumaczeń.

 

SPECJALIZACJE W SZCZEGÓŁACH:


KONTAKT

Biuro Tłumaczeń TRANSCOOL
ul. Generała Jerzego Ziętka 3/1
41-400 Mysłowice k/Katowic
NIP: 222-089-13-96

Dane kontaktowe:
Tel.: 509-916-887
E-mail: tlumaczenia@transcool.pl

Konto bankowe:
ING Bank Śląski   04 1050 1634 1000 0090 9127 3582

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej transcool.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.