Usługa tłumaczenia dotyczy oczywiście nie tylko treści pisanych. Oferujemy również różne formy tłumaczeń ustnych, zależnie od potrzeb klienta. Zakres ten obejmuje zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i uwierzytelnione (przysięgłe).

 

Najczęstszą formą wykonywanych przez tłumaczeń ustnych, są tak zwane tłumaczenia towarzyszące – tłumaczenie w trakcie spotkań biznesowych, wizyt w urzędach czy u lekarza, a także w trakcie transakcji zawieranych w kancelarii notarialnej. W przypadku większych wydarzeń, takich jak konferencje czy sympozja, świadczymy również usługi tłumaczenia konsekutywnego i symultanicznego.

świadczymy usługi tłumaczenia konsekutywnego i symultanicznego
na konferencjach czy sympozjach

 

Jeśli potrzebują Państwo tłumacza, który będzie towarzyszył Państwu na spotkaniu biznesowym, czy to w siedzibie Państwa firmy, czy w trakcie kameralnej kolacji z kontrahentem – z przyjemnością zapewnimy Państwu najwyższy poziom obsługi. Zdajemy sobie sprawę, że od usługi świadczonej przez tłumacza zależeć może powodzenie Państwa działalności, dlatego już od lat wspieramy Państwa w osiągnięciu sukcesu dokładając najwyższej staranności i rzetelności.

 

KONTAKT

Biuro Tłumaczeń TRANSCOOL
ul. Generała Jerzego Ziętka 3/1
41-400 Mysłowice k/Katowic
NIP: 222-089-13-96

Dane kontaktowe:
Tel.: 509-916-887
E-mail: tlumaczenia@transcool.pl

Konto bankowe:
ING Bank Śląski   04 1050 1634 1000 0090 9127 3582

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej transcool.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.