Usługa tłumaczenia dotyczy oczywiście nie tylko treści pisanych. Oferujemy również różne formy tłumaczeń ustnych, zależnie od potrzeb klienta. Zakres ten obejmuje zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i uwierzytelnione (przysięgłe).

 

Najczęstszą formą wykonywanych przez tłumaczeń ustnych, są tak zwane tłumaczenia towarzyszące – tłumaczenie w trakcie spotkań biznesowych, wizyt w urzędach czy u lekarza, a także w trakcie transakcji zawieranych w kancelarii notarialnej. W przypadku większych wydarzeń, takich jak konferencje czy sympozja, świadczymy również usługi tłumaczenia konsekutywnego i symultanicznego.

świadczymy usługi tłumaczenia konsekutywnego i symultanicznego
na konferencjach czy sympozjach

 

Jeśli potrzebują Państwo tłumacza, który będzie towarzyszył Państwu na spotkaniu biznesowym, czy to w siedzibie Państwa firmy, czy w trakcie kameralnej kolacji z kontrahentem – z przyjemnością zapewnimy Państwu najwyższy poziom obsługi. Zdajemy sobie sprawę, że od usługi świadczonej przez tłumacza zależeć może powodzenie Państwa działalności, dlatego już od lat wspieramy Państwa w osiągnięciu sukcesu dokładając najwyższej staranności i rzetelności.

 

Obsługiwane języki


Język angielski    
Język białoruski    
Język bułgarski    
Język chorwacki
Język czeski

Język duński
Język fiński
Język francuski    
Język grecki
Język hiszpański

Język litewski    
Język łotewski    
Język niderlandzki
Język niemiecki    
Język norweski   

Język portugalski
Język rosyjski    
Język rumuński
Język serbski    
Język słowacki   

Język słoweński
Język szwedzki
Język ukraiński
Język węgierski
Język włoski

 

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej transcool.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.