Kilka słów o naszym zespole

Biuro Tłumaczeń Transcool powstało w 2011 r. w Mysłowicach koło Katowic, gdzie jego główna siedziba mieści się do dzisiaj. Założycielem Biura jest Anna Wocka – tłumacz przysięgły języka angielskiego: z tego powodu początkowo Biuro zajmowało się wyłącznie tłumaczeniami z i na język angielski. Szybko rosnące grono stałych klientów sprawiło, że pojawiła się konieczność rozbudowania zespołu tłumaczy. Choć Klientom niezwiązanym z branżą tłumaczeń może wydać się to dziwne - jesteśmy jednym z nielicznych pośród tysięcy biur, które posiadają stały stacjonarny zespół tłumaczy współpracujących ze sobą na co dzień w siedzibie firmy. Standardem na rynku jest bowiem jedynie pośredniczenie pomiędzy klientem i niezatrudnionym przez agencję tłumaczem.

Nasz system pracy pozwala zagwarantować najwyższy poziom jakości – jesteśmy w stanie wspólnie dokonywać analizy kierowanych do nas tekstów, budować dla nich bazę terminologiczną i konsultować się w razie jakichkolwiek wątpliwości. Umożliwia to również oferowanie znacznie krótszych terminów, gdyż dzielenie się pracą w zespole, który pracuje w jednym pomieszczeniu jest nieporównywalnie łatwiejszym zadaniem, niż w przypadku tłumaczy rozproszonych po całym kraju i współpracujących jedynie w trybie zdalnym. Naszym atutem jest również dokładna weryfikacja powierzonych nam tłumaczeń, zawsze dokonywana przez tłumacza innego, niż ten, który dokonywał przekładu.

W przypadku tłumaczeń dotyczących pozostałych języków europejskich, współpracujemy wyłącznie z tłumaczami przysięgłymi i osobami potrafiącymi wykazać odpowiedni dorobek potwierdzony certyfikatami i referencjami uznanych instytucji i firm.

 

Obsługa klienta

Dla każdego, nawet najmniejszego zlecenia, przypisywany jest koordynator – opiekun klienta, który dba, by nie dochodziło do opóźnień, by tłumaczeniami dla jednego klienta zajmował się w miarę możliwości zawsze ten sam tłumacz lub zespół tłumaczy i by klient był na bieżąco informowany o postępach.

. Nasze Biuro tłumaczeń stawia na sprawną komunikację pomiędzy Klientem a nami, co jest jednym z warunków udanej współpracy. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie zapewnić dostęp do naszej platformy internetowej, w której może on samodzielnie śledzić postęp realizacji jego zlecenia, krok po kroku, a także kierować do tłumaczy zajmujących się konkretnymi zadaniami w ramach projektu pytania, uwagi i prośby

Oferujemy również różne formy kontaktu dogodne dla klienta: osobisty, telefoniczny, mailowy, skype czy facebook, a także za pośrednictwem wspomnianej wyżej platformy internetowej.

 

Nasz system pracy

Nieocenionym i najważniejszym elementem jest oczywiście kompetentny i doświadczony zespół. Mamy jednak XXI wiek i nasze Biuro również korzysta z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. W naszej pracy wykorzystujemy system zarządzania projektami, dzięki któremu każde zlecenie może zostać zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach. Podczas procesu tłumaczenia pisemnego korzystamy z oprogramowania, które zapewnia zachowanie jednolitości terminologii i archiwizację przekładanych tekstów. Dzięki temu klient powracający z kolejnym zleceniem, nawet po latach, może liczyć na spójność np. z poprzednią wersją instrukcji, z której na co dzień korzystają pracownicy w jego firmie.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółowym opisem usług przedstawionym na naszej stronie. Zachęcamy również do kontaktu – chętnie odpowiemy na Państwa pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

 

KONTAKT

Biuro Tłumaczeń TRANSCOOL
ul. Generała Jerzego Ziętka 3/1
41-400 Mysłowice k/Katowic
NIP: 222-089-13-96

Dane kontaktowe:
Tel.: 509-916-887
E-mail: tlumaczenia@transcool.pl

Konto bankowe:
ING Bank Śląski   04 1050 1634 1000 0090 9127 3582

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej transcool.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.