Jednym z bardzo często zlecanych nam rodzajów treści są różnego rodzaju instrukcje obsługi i katalogi reklamowe. Dzięki temu, że oferujemy kompleksowe usługi tłumaczenie wraz z przygotowaniem pełnej oprawy graficznej – nie muszą już Państwo tracić czasu na szukanie kolejnego podwykonawcy, który wykona dalszą część prac.

W przystępnej cenie oferujemy taką usługę, więc zlecając nam całościowe prace - otrzymają Państwo plik gotowy do dalszego użytkowania. Za sprawą faktu, że grafika powstaje we współpracy i pod nadzorem tłumacza treść w nim jest rozłożona w odpowiedni sposób, nie powstaje dzielenie tekstu w nieodpowiedni sposób, niezgodny z zasadami pisowni danego języka. Jeśli tłumaczenie wykonywane jest na język polski: do zespołu dołącza również copywriter, który w miarę potrzeby wprowadza do treści poprawki stylistyczne czy też typowo pod kątem marketingowym. Tekst jest dzielony i układany w pliku w taki sposób, aby był czytelny, a nieregularny podział treści nie utrudniał jego odbioru.

 

W ramach naszych usług oferujemy różnorodne poziomy prac graficznych: począwszy od stosunkowo prostego odtworzenia klasycznego pliku pdf, poprzez dokonanie przeróbek w jego objętości, jakie zazwyczaj jest konieczne wraz ze zmianą języka, aż po rozbudowane projekty graficzne, wprowadzające do plików dodatkowe elementy, które w oryginale nie występowały. Możemy również zaoferować stworzenie oprawy graficznej do treści od podstaw, według Państwa wytycznych, z uwzględnieniem potrzeb i preferencji co do danego dokumentu.

oferujemy różnorodne poziomy prac graficznych: od stosunkowo prostego odtworzenia klasycznego pliku PDF aż po rozbudowane projekty graficzne 

 

Szeroka gama naszych usług w dziedzinie usług graficznych sprawia, że niezależnie od koniecznego dla Państwa poziomu prac nad plikiem: zawsze jesteśmy w stanie je wykonać. Robimy to w taki sposób, by gotowy dokument mógł od razu trafić do dystrybucji czy też druku. Współpraca grafika z tłumaczem i copywriterem powoduje, że konieczne czasem zmiany w treści, potrzebne, by plik graficzny prezentował się nienagannie, odbywają się bez najmniejszego uszczerbku w jakości tłumaczenia, a Państwo otrzymują swoje zlecenie dopracowane w każdym calu.

 

KONTAKT

Biuro Tłumaczeń TRANSCOOL
ul. Generała Jerzego Ziętka 3/1
41-400 Mysłowice k/Katowic
NIP: 222-089-13-96

Dane kontaktowe:
Tel.: 509-916-887
E-mail: tlumaczenia@transcool.pl

Konto bankowe:
ING Bank Śląski   04 1050 1634 1000 0090 9127 3582

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej transcool.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.