Jednym z bardzo często zlecanych nam rodzajów treści są różnego rodzaju instrukcje obsługi i katalogi reklamowe. Dzięki temu, że oferujemy kompleksowe usługi tłumaczenie wraz z przygotowaniem pełnej oprawy graficznej – nie muszą już Państwo tracić czasu na szukanie kolejnego podwykonawcy, który wykona dalszą część prac.

W przystępnej cenie oferujemy taką usługę, więc zlecając nam całościowe prace - otrzymają Państwo plik gotowy do dalszego użytkowania. Za sprawą faktu, że grafika powstaje we współpracy i pod nadzorem tłumacza treść w nim jest rozłożona w odpowiedni sposób, nie powstaje dzielenie tekstu w nieodpowiedni sposób, niezgodny z zasadami pisowni danego języka. Jeśli tłumaczenie wykonywane jest na język polski: do zespołu dołącza również copywriter, który w miarę potrzeby wprowadza do treści poprawki stylistyczne czy też typowo pod kątem marketingowym. Tekst jest dzielony i układany w pliku w taki sposób, aby był czytelny, a nieregularny podział treści nie utrudniał jego odbioru.

 

W ramach naszych usług oferujemy różnorodne poziomy prac graficznych: począwszy od stosunkowo prostego odtworzenia klasycznego pliku pdf, poprzez dokonanie przeróbek w jego objętości, jakie zazwyczaj jest konieczne wraz ze zmianą języka, aż po rozbudowane projekty graficzne, wprowadzające do plików dodatkowe elementy, które w oryginale nie występowały. Możemy również zaoferować stworzenie oprawy graficznej do treści od podstaw, według Państwa wytycznych, z uwzględnieniem potrzeb i preferencji co do danego dokumentu.

oferujemy różnorodne poziomy prac graficznych: od stosunkowo prostego odtworzenia klasycznego pliku PDF aż po rozbudowane projekty graficzne 

 

Szeroka gama naszych usług w dziedzinie usług graficznych sprawia, że niezależnie od koniecznego dla Państwa poziomu prac nad plikiem: zawsze jesteśmy w stanie je wykonać. Robimy to w taki sposób, by gotowy dokument mógł od razu trafić do dystrybucji czy też druku. Współpraca grafika z tłumaczem i copywriterem powoduje, że konieczne czasem zmiany w treści, potrzebne, by plik graficzny prezentował się nienagannie, odbywają się bez najmniejszego uszczerbku w jakości tłumaczenia, a Państwo otrzymują swoje zlecenie dopracowane w każdym calu.

 

Obsługiwane języki


Język angielski    
Język białoruski    
Język bułgarski    
Język chorwacki
Język czeski

Język duński
Język fiński
Język francuski    
Język grecki
Język hiszpański

Język litewski    
Język łotewski    
Język niderlandzki
Język niemiecki    
Język norweski   

Język portugalski
Język rosyjski    
Język rumuński
Język serbski    
Język słowacki   

Język słoweński
Język szwedzki
Język ukraiński
Język węgierski
Język włoski

 

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej transcool.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.