Kilka słów o naszym zespole

Biuro Tłumaczeń Transcool powstało w 2011 r. w Mysłowicach koło Katowic, gdzie jego główna siedziba mieści się do dzisiaj. Założycielem Biura jest Anna Wocka – tłumacz przysięgły języka angielskiego: z tego powodu początkowo Biuro zajmowało się wyłącznie tłumaczeniami z i na język angielski. Szybko rosnące grono stałych klientów sprawiło, że pojawiła się konieczność rozbudowania zespołu tłumaczy. Choć Klientom niezwiązanym z branżą tłumaczeń może wydać się to dziwne - jesteśmy jednym z nielicznych pośród tysięcy biur, które posiadają stały stacjonarny zespół tłumaczy współpracujących ze sobą na co dzień w siedzibie firmy. Standardem na rynku jest bowiem jedynie pośredniczenie pomiędzy klientem i niezatrudnionym przez agencję tłumaczem.

Nasz system pracy pozwala zagwarantować najwyższy poziom jakości – jesteśmy w stanie wspólnie dokonywać analizy kierowanych do nas tekstów, budować dla nich bazę terminologiczną i konsultować się w razie jakichkolwiek wątpliwości. Umożliwia to również oferowanie znacznie krótszych terminów, gdyż dzielenie się pracą w zespole, który pracuje w jednym pomieszczeniu jest nieporównywalnie łatwiejszym zadaniem, niż w przypadku tłumaczy rozproszonych po całym kraju i współpracujących jedynie w trybie zdalnym. Naszym atutem jest również dokładna weryfikacja powierzonych nam tłumaczeń, zawsze dokonywana przez tłumacza innego, niż ten, który dokonywał przekładu.

W przypadku tłumaczeń dotyczących pozostałych języków europejskich, współpracujemy wyłącznie z tłumaczami przysięgłymi i osobami potrafiącymi wykazać odpowiedni dorobek potwierdzony certyfikatami i referencjami uznanych instytucji i firm.

 

Obsługa klienta

Dla każdego, nawet najmniejszego zlecenia, przypisywany jest koordynator – opiekun klienta, który dba, by nie dochodziło do opóźnień, by tłumaczeniami dla jednego klienta zajmował się w miarę możliwości zawsze ten sam tłumacz lub zespół tłumaczy i by klient był na bieżąco informowany o postępach.

. Nasze Biuro tłumaczeń stawia na sprawną komunikację pomiędzy Klientem a nami, co jest jednym z warunków udanej współpracy. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie zapewnić dostęp do naszej platformy internetowej, w której może on samodzielnie śledzić postęp realizacji jego zlecenia, krok po kroku, a także kierować do tłumaczy zajmujących się konkretnymi zadaniami w ramach projektu pytania, uwagi i prośby

Oferujemy również różne formy kontaktu dogodne dla klienta: osobisty, telefoniczny, mailowy, skype czy facebook, a także za pośrednictwem wspomnianej wyżej platformy internetowej.

 

Nasz system pracy

Nieocenionym i najważniejszym elementem jest oczywiście kompetentny i doświadczony zespół. Mamy jednak XXI wiek i nasze Biuro również korzysta z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. W naszej pracy wykorzystujemy system zarządzania projektami, dzięki któremu każde zlecenie może zostać zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach. Podczas procesu tłumaczenia pisemnego korzystamy z oprogramowania, które zapewnia zachowanie jednolitości terminologii i archiwizację przekładanych tekstów. Dzięki temu klient powracający z kolejnym zleceniem, nawet po latach, może liczyć na spójność np. z poprzednią wersją instrukcji, z której na co dzień korzystają pracownicy w jego firmie.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółowym opisem usług przedstawionym na naszej stronie. Zachęcamy również do kontaktu – chętnie odpowiemy na Państwa pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

 

Obsługiwane języki


Język angielski    
Język białoruski    
Język bułgarski    
Język chorwacki
Język czeski

Język duński
Język fiński
Język francuski    
Język grecki
Język hiszpański

Język litewski    
Język łotewski    
Język niderlandzki
Język niemiecki    
Język norweski   

Język portugalski
Język rosyjski    
Język rumuński
Język serbski    
Język słowacki   

Język słoweński
Język szwedzki
Język ukraiński
Język węgierski
Język włoski

 

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej transcool.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.